Emlak Alanlar İçin Danışmanlık Hizmetleri

Emlak hayatta sizin vereceğiniz kararlardan en önemlilerinden biridir ve gayrimenkul alımı yapacağınız en önemli ve parasal olarak en yüksek yatırımdır. Bugün yapacağınız doğru karar hem sizi ailenizi hem de ileride çocuklarınızın geleceğini etkiler. Onun için bu önemli kararda bir gayrimenkul uzmanına danışmanız çok faydalıdır.

Eksper Bursa Emlak Gayrimenkul Danışmanı Yasar Yıldırım’ın uzun yıllar edindiği emlak ve gayrimenkul inceleme ve değerleme tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elinden gelen her türlü imkanı kulanacağından ve sizin hakkınızı koruyacağından emin olabilir siniz.

Emlak Alanlar İçin Verdiğimiz Hizmetler

  1. Aradığınız gayrimenkul için hangi özellikte gayrimenkul alacaksanız onları sizinle ortak karar vererek bu doğrultuda araştırmalarımızı yapıyoruz.
  2. Bu niteliklere uyan portföyleri, ofisimizin portföyünü, Türkiye çapındaki diğer veri tabanlarını tarayarak uygun niteliklerdeki gayrimenkulleri ele alıyoruz.
  3. İnternet, gazete vb. iletişim kanallarında aradığınız niteliklere uygun olabilecek gayrimenkul ilanlarını sizlerin yerine takip ediyor ve size devamlı bu konuda tavsiyelerde bulunuyoruz.
  4. Aile yapınız ve çevrenizi inceleyerek size en uygun gayrimenkulün alınması için gayret gösteriyoruz.
  5. Size seçmeniz için sunulanlardan tercih ettiklerinizin tüm bilgilerini veriyor ve sunumları yapıyoruz.
  6. Finansal olarak herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise bu desteğin sağlanması için gerekli kredi ve faiz araştırmalarını yapılıyoruz. Bütçenizi ve fiyat teklifinizi birlikte oluşturuyoruz ve satıcıyla iletişime geçerek, bire bir görüşmeler yaparak teklifimizi kendisine iletiyoruz.
  7. Alacağınız gayrimenkulü teknik olarak inceliyor ve depreme karşı dayanıklılığını araştırıyoruz.
  8. Gayrimenkulün inşaat aşamasında kullanılan malzemenin TSE standartlarına uyup uymadığını araştırıyoruz.
  9. Alacağınız gayrimenkul konusunda hem sizin hem aileniz için en doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz.

Size sahip olduğumuz imkanları daha detaylı göstermek ve sizleri ailemizin bir parçası olmanız adına Eksper Bursa Emlak Ofisimize davet ediyoruz.

Aradığınız emlağı bulamadıysanız aşağıdaki emlak talep formunu doldurabilirsiniz

Size idealinizddeki evi bulmak için elimizden geleni yapacağız.